/image description

Наукові досліди

Бренд

В основі марки Académie Scientifique de Beauté знаходяться не тільки ефективність і задоволення від використання засобів догляду за шкірою, але й багаторічні наукові дослідження та ноу-хау. Понад 120 років експертизи в галузі служіння красі наша філософія дозволяє пропонувати вам тільки найкраще.

 • /image description
  128

  125-число років, протягом яких ми служимо в галузі краси.

  Науково - дослідний підрозділ Académie Scientifique de Beauté об'єднує команду професіоналів, які здійснюють контроль і оцінку роботи, постійно вносять інновації. Завдяки їхнім знанням, в наших лабораторіях розробляють найбільш досконалі засоби догляду за шкірою, що відповідають найвищим споживчим вимогам у контексті ефективності, якості і сприйнятливості.

 • /image description
  800

  800-число інгредієнтів, що входять в наші формули.

  З самого початку існування Лабораторія Académie Scientifique de Beauté розробляє висококонцентровані активні засоби з доведеною ефективністю. Багато сучасних й безпечних інгредієнтів наших косметичних засобів не використовуються в продуктах інших виробників, що підтверджує наше лідерство в частині інноваційних розробок.

 • /image description
  30

  30-середнє число різних типів інгредієнтів, що містяться в наших продуктах.

  Для досягнення поставлених цілей наші дослідники відбирають найбільш ефективні інгредієнти для досягнення досконалого результату. Для розробки оптимальної формули необхідно провести безліч тестів.

 • /image description
  18

  18-мінімальне число місяців, необхідних для розробки формули.

  Після вибору активних інгредієнтів дослідники Académie Scientifique de Beauté створюють засіб найвищої якості, що забезпечує максимальний ефект для шкіри.

 • /image description
  150

  150-число тестів, які проводяться нами щороку.

  Нашими пріоритетами є якість та ефективність засобів. У ході строгих вивірених наукових процесів - бактеріологічних, стабілізаційних, клінічних, шкірних тестів, проб на сумісність і вплив на очі - проводиться тестування стану шкіри до, під час і після застосування наших засобів. Засоби з’являються на ринку тільки тоді, коли повністю доведено їх ефективність і нешкідливість.

 • /image description
  20

  20-число співробітників, що працюють в нашій науково-дослідної лабораторії

  Дослідники, розробники рецептур, контролери якості і техніки щодня працюють над пошуком нових активних інгредієнтів, інноваційних текстур і препаратів для того, щоб запропонувати вам найкращі засоби із світу косметики.