Бренд

Наша історія

< >
Створення
1890

Створення

Компанія Académie Scientifique de Beauté заснована доктором Олександром Ламоттом, одним з провідних розробників косметичних засобів. Найвідомішими з них стали крем «Принцеса», «Пудрова Принцеса» і «Рубін Помпадур».

1895

Перший салон краси

Académie Scientifique de Beauté відкриває свій салон краси, розташований в самому елегантному районі Парижу на вулиці Сент - Оноре, 376. Серйозний науковий підхід до надання послуг дозволяє компанії швидко заробити чудову репутацію.

Перший салон краси
Нагороди та призи
1895

Нагороди та призи

Académie Scientifique de Beauté отримує нагороди на виставці в Дубліні в 1895 році, в Парижі в 1897, 1898 і 1900 роках, і потім в Лондоні в 1909 році. Бренд стає популярним.

1920

Перші beauty- масажи

Académie Scientifique de Beauté веде розробки в нових напрямках по догляду за жіночою красою. Видається книга з описом мануального, вібраційного, індукційного та пневматичного масажів, запропонованих професіоналами компанії.

Перші beauty- масажи
Передача справ
1926

Передача справ

Жорж Ге, фармацевт і духовний син Олександра Ламотта, приймає правління компанією Académie Scientifique de Beauté в свої руки. З цього моменту компанія стає сімейною і передається від покоління до покоління.

1928

Перша школа естетики

Для того щоб передати свої знання, навчити косметологів визначати стан і тип шкіри і призначати відповідний догляд , Жорж Ге відкриває першу французьку школу естетики на базі свого салону. Згодом школа стане найзнаменитішою у Парижі, а студенти, які отримали диплом Académie Scientifique de Beauté будуть найбільш затребуваними.

Перша школа естетики
Дослідницькі статті
1929

Дослідницькі статті

Жорж Ге ґрунтовно підходить до підбору косметичних препаратів і публікує свої дослідження в статтях : «Про культ краси», «Гігієна і краса », «Цінні поради про красу». Він пояснює, що косметику слід підбирати залежно від віку і природи шкіри. Його девіз: «Використовуйте тільки продукти найвищої якості, працюйте тільки з кращими фахівцями».

1930

Публікація Vogue

У червневому номері журналу Vogue 1930 року Жорж Ге закликає клієнтів салонів слідувати порадам і рекомендаціям Académie Scientifique de Beauté. Описує три догляди для різних типів шкіри. Революційним стала вказівка вартості косметологічних засобів в друкованому виданні.

Публікація Vogue
Золота медаль
1931

Золота медаль

Académie Scientifique de Beauté бере участь у Міжнародній Колоніальній Виставці в Парижі: 8 млн відвідувачів ( 33 млн проданих квитків ) за 6 місяців. Стенд компанії, оформлений в стилі палацу Angkor, отримує золоту медаль від головного губернатора.

1933

Зірки кіно та театру

Найвідоміші французькі актриси довоєнного часу: Мішель Морган, Марі Бель, Сим Віва і Марі Глорі користуються послугами Académie Scientifique de Beauté.

Зірки кіно та театру
Нова віха в індустрії краси
1934

Нова віха в індустрії краси

Наукові відкриття дослідників гормонів Брауна - Секуарда і Воронова підштовхують Жоржа Ге до виробництва препаратів: «Віромони» і «Гормоніл - крем» - перший у світі препарати, що містять активні гормони і сприяють активній регенерації шкіри.

1936

Перший світовий патент

Важливий рік в міжнародній косметичній індустрії, особливо для компанії Académie Scientifique de Beauté. Вперше коллаген додається в формулу крему по догляду за шкірою. Жорж Ге отримує свій перший світовий патент на серію продуктів з коллагеном.

Перший світовий патент
Інноваційний захист від сонця
1949

Інноваційний захист від сонця

Запуск перших сонцезахисних продуктів: сонцезахисний "Bronzécran Sunscreen Cream" і сонцезахисний "Bronzécran Sunscreen Fluid", що забезпечують оптимальний захист шкіри і дбайливу засмагу.

1952

Перша зволожуюча основа

Запуск першого тонального крему "Cover Cream", представленого в різних відтінках. Дивовижна основа, яка доглядає за шкірою, не сушить її, на відміну від інших засобів, широко використовуваних в той час. Відмінно підходить молодим людям з незначними недоліками шкіри.

Перша зволожуюча основа
Династія Ге
1953

Династія Ге

Жерар Ге, син Жоржа Ге і фармацевт приймає управління компанією Acadèmie Scientifique de Beautè.

1954

Hydraderm Cream

Запуск сенсаційного крему «Hydraderm Cream» на основі тільки що відкритих клітинних екстрактів.

Hydraderm Cream
Перший лосьйон для автозасмаги
1960

Перший лосьйон для автозасмаги

«Bronz'Express Tinted Lotion» - культовий продукт і лідер продаж бренду. Його успіх пов'язаний з унікальною формулою. Перший лосьйон на ринку, який ідеально створює на шкірі ефект засмаги протягом декількох годин без розводів і смуг.

1969

Перший догляд для гіперчутливої шкіри

Запуск лінійки «Hypo – Sensible», яка в той час є єдиним б'юті-доглядом для гіперчутливої шкіри. В лінію входить «Nourishing Cream» для уповільнення появи зморшок і відновлення шкіри - перший продукт з рибонуклеїновою кислотою ( RNA ).

Перший догляд для гіперчутливої шкіри
Cімейна традиція
1973

Cімейна традиція

Після передчасної смерті Жерара Ге, його дружина, Емма, залишається з двома дітьми. Але це не заважає їй взяти управління компанією в свої руки. Емма Ге - перша, хто включає масло жожоба до складу косметологічних препаратів.

1981

Через покоління

Лоуренс Ге, донька Жерара Ге, приєднується до Académie Scientifique de Beauté в якості директора із закупівель. Кілька років по тому її чоловік, Крістоф Терм, також бере участь в компанії і активно працює над розвитком бренду за кордоном, який сьогодні представлений в 67 країнах.

Через покоління
Beauty Power 4
1988

Beauty Power 4

Клієнтам компанії пропонується «Beauty Power 4» - єдина упаковка чотирьох доповнюючих один одного продуктів для боротьби з видимими ознаками старіння.

1993

Запуск " Наукової системи"

Académie Scientifique de Beauté запускає інноваційну антивікову лінію препаратів Scientific System.

Запуск
Квінтесенція зволоження
2000

Квінтесенція зволоження

Запуск лінійки «100% Hydraderm», яка включає в себе три етапи: миттєве зволоження, довгострокове зволоження та антидегідратацію. І знову Académie Scientifique de Beauté - перша компанія, яка заміняє звичайну воду на ексклюзивну «яблучну воду».

2006

Догляд для чоловіків

Після запуску першого крему для чоловіків проти подразнень після гоління в 30-х роках, Académie Scientifique de Beauté розробляє лінійку повністю присвячену чоловікам - Acadèmie Men. Продукти «2 в 1» для чоловіків спрощують догляд і економлять час.

Догляд для чоловіків
Перша філія
2008

Перша філія

Створення першої філії в Німеччині, на одному з найважливіших європейських косметичних ринків, - ознака динамічного розвитку компанії Académie Scientifique de Beauté.

2009

Експерт по догляду Derm Acte

Лінійка "Derm Acte" об'єднує дві взаємопов'язані науки: косметологію і дерматологію. До складу нових препаратів входять натуральний колаген, гіалуронова, гліколева, саліцилова кислоти.

Експерт по догляду Derm Acte
2011

4-е покоління родини

Сіріл Терм і Дженіфер Вайнфельд, правнуки Жоржа Ге, приєднуються до компанії Académie Scientifique de Beauté як експортного регіонального менеджера та стратегічного менеджера з маркетингу відповідно.

2012

Науковий прорив

Після декількох років наукових досліджень лабораторія Académie Scientifique de Beauté пропонує антивікову сироватку нового покоління "Marvelous Formula". Висококонцентрований продукт включає в себе 57 активних інгредієнтів.

Науковий прорив
2013

Нова фабрика і нові лабораторії

Завдяки своєму грандіозному розвитку Académie Scientifique de Beauté завойовує нові горизонти, відкриває лабораторії, фабрики і створює незмінно якісні та ефективні формули краси для всіх типів шкіри.

2015

125-річчя

Перший лімітований випуск до 125-річчя будинку Académie Scientifique de Beauté. Оновлений догляд за шкірою " Princesse des Crèmes " зберігає в собі дивовижну історію і традиції сімейної компанії протягом довгих років.

125-річчя