Бренд

Філософія

Один з найстаріших косметичних будинків Європи Académie Scientifique de Beauté був створений в 1890 році. З тих пір більше 100 років компанія розробляє продукцію для збереження молодості і краси. Завдяки величезному досвіду фахівців компанії і якості випуску засобів лабораторія Académie Scientifique de Beauté стала загальновизнаним лідером в питаннях догляду за шкірою і вирішення естетичних проблем. 100% продукції виробляється у Франції, а сама компанія залишається незалежним сімейним виробництвом протягом вже багатьох десятиліть, дбайливо передаючи бренд з покоління в покоління.

Непорушний авторитет Académie Scientifique de Beauté заснований на професійних методах догляду за шкірою відповідно до її проблем і потреб. Кожен продукт є результатом ретельних наукових досліджень і "ноу- хау" фахівців компанії.

Починаючи зі знаменитого крему «Princesse des Crèmes», розробленого в 1890 році, до чудової сироватки «Formule Merveilleuse», революційного засобу нового покоління, найстаріший косметичний будинок захоплює весь світ з моменту свого виникнення і до сьогоднішніх днів.

Найвідоміші французькі актриси довоєнного часу: Мішель Морган, Марі Белль, Сим Віва і Марі Глорі користувалися послугами Acadèmie Scientifique de Beautè.

Сьогодні ми запрошуємо вас познайомитися з всесвітом бренду Acadèmie Scientifique de Beautè під девізом "Наука на службі у краси".