Бренд

Із самого початку свого існування лабораторія Académie Scientifique de Beauté уособлювала собою історію розвитку професійної косметики. Завдяки глибині інновацій, досвіду, унікальному підходу по догляду за шкірою компанія змогла створити довірчі відносини між косметологами та їх клієнтами.

Інновації

 
+ v

Науково-дослідний відділ компанії багато років є новатором у сфері створення косметичних засобів. Постійне поліпшення якості виробленої продукції досягається за рахунок підвищення концентрацій активних інгредієнтів.

Переваги

 
+ v

З моменту заснування компанія Académie Scientifique de Beauté розташувалася в ексклюзивному і престижному місці , на вулиці Сент -Оноре в Парижі: саме там засновником компанії Жорже Ге був відкритий перший салон краси у Франції. Месьє Ге був переконаний, що вічна молодість можлива тоді і тільки тоді, коли склад косметичних засобів виведено строго науково.

Професіоналізм

 
v

Експерти Académie Scientifique de Beauté навчають професійним програмам та надають індивідуальні консультації, розповідають про всі активні інгредієнти для найкращого використання процедур і персоналізованих рецептів краси.